Продаж - Вілла 174 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
428 400 €
2462 €/m²
Property 9346 photo 1
Property 9346 photo 2
Property 9346 photo 3
Property 9346 photo 4
Property 9346 photo 5
Property 9346 photo 6
Property 9346 photo 7
Property 9346 photo 8
Property 9346 photo 9
Property 9346 photo 10
  • Код об'єкта 9346
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 174 m²
  • Площа ділянки 445 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 22 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 174 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, вітальні, однієї душової кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, 2 душевих кімнат. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.

Розташування