Продаж - Вілла 156 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
448 000 €
2872 €/m²
Property 52540 photo 1
Property 52540 photo 2
Property 52540 photo 3
Property 52540 photo 4
Property 52540 photo 5
Property 52540 photo 6
Property 52540 photo 7
Property 52540 photo 8
Property 52540 photo 9
Property 52540 photo 10
Property 52540 photo 11
Property 52540 photo 12
Property 52540 photo 13
  • Код об'єкта 52540
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 156 m²
  • Площа ділянки 171 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 21 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 156 кв.м В Пафосе. Нерухомість продається з меблями.

Розташування