Про компанію
Про компанію
Офіси і працівники
Наші офіси
Життя компанії
+30 2310 591 431
Director at Grekodom Crete
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Об'єкти Агента
Продаж
1 227 000 €
49 €/m²
Земельна ділянка
о. Крит
Код об'єкта
38407
Площа
24820 m²
Відстань до моря
1 m
Продаж
280 000 €
140 €/m²
Земельна ділянка
о. Крит
Код об'єкта
38410
Площа
2000 m²
Відстань до моря
450 m
Продаж
450 000 €
427 000 €
1059 €/m²
Бізнес
о. Крит
Код об'єкта
38411
Площа
403 m²
Відстань до моря
500 m
Продаж
780 000 €
1772 €/m²
Котедж
Oстрови
Код об'єкта
38642
Площа
440 m²
Кількість кімнат
10
Продаж
750 000 €
2272 €/m²
Котедж
Oстрови
Код об'єкта
38643
Площа
330 m²
Кількість кімнат
8
Продаж
50 000 €
165 €/m²
Земельна ділянка
Oстрови
Код об'єкта
38645
Площа
302 m²
Відстань до моря
1000 m
Продаж
530 000 €
136 €/m²
Земельна ділянка
Oстрови
Код об'єкта
38646
Площа
3888 m²
Відстань до моря
1000 m
Продаж
190 000 €
139 000 €
27 €/m²
Земельна ділянка
о. Крит
Код об'єкта
38742
Площа
5000 m²
Відстань до моря
1700 m
підписуватися
Я хотів би отримувати з використанням моїх контактних даних оновлення і рекламну інформацію, які відповідають моїм інтересам і перевагам, у відповідності з
Політикою конфіденційності
Більше тут
Ok