• Про компанію
    • Про компанію
    • Офіси і працівники
    • Наші офіси
    • Життя компанії
  • +30 2310 591 431

від Grekodom Development

1220 об'єктів на 82 сторінках

Рекомендуємо Продаж
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Вілла 300 m² Пафос

Пафос
  • Код об'єкта 26924
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 5 m
Рекомендуємо Продаж
600 000 € 550 000 € 1250 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Вілла 440 m² Олімпійська Рів'єра

Олімпійська Рів'єра
  • Код об'єкта 63002
  • Площа 440 m²
  • Кількість кімнат 8
Монопольний Продаж
365 000 € 320 000 € 1142 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Вілла 280 m² о. Тасос

о. Тасос
  • Код об'єкта 63562
  • Площа 280 m²
  • Кількість кімнат 9
Монопольний Продаж
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Вілла 270 m² о. Крит

о. Крит
  • Код об'єкта 62907
  • Площа 270 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Монопольний Продаж
349 000 € 287 500 € 3506 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Котедж 82 m² о. Крит

о. Крит
  • Код об'єкта 62168
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Земельна ділянка 790 m² Аттика

Аттика
  • Код об'єкта 44215
  • Площа 790 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Рекомендуємо Продаж
По запиту
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Вілла 270 m² Халкідіки/Кассандра

Халкідіки/Кассандра
  • Код об'єкта 406
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
850 000 € 750 000 € 1875 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Котедж 400 m² Cхідний Пелопоннес

Cхідний Пелопоннес
  • Код об'єкта 20319
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 70 m
Рекомендуємо Продаж
549 000 € 490 000 € 4083 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Вілла 120 m² о. Крит

о. Крит
  • Код об'єкта 64416
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
280 000 € 270 000 € 2432 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Таунхаус 111 m² Халкідіки/Сітонія

Халкідіки/Сітонія
  • Код об'єкта 56782
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
7 000 000 € 6 000 000 € 2666 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Готель 2250 m² о. Тасос

о. Тасос
  • Код об'єкта 62027
  • Площа 2250 m²
  • Кількість кімнат 50
Рекомендуємо Продаж
270 000 € 250 000 € 25 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Земельна ділянка 10000 m² Халкідіки/Афон

Халкідіки/Афон
  • Код об'єкта 61406
  • Площа 10000 m²
  • Відстань до моря 200 m
Рекомендуємо Продаж
75 000 € 65 000 € 164 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Земельна ділянка 395 m² Салоніки передмістя

Салоніки передмістя
  • Код об'єкта 57222
  • Площа 395 m²
  • Відстань до моря 800 m
Рекомендуємо Продаж
200 000 € 180 000 € 4500 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Квартира 40 m² Халкідіки/Сітонія

Халкідіки/Сітонія
  • Код об'єкта 61189
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
Realty photo 1
Realty photo 2
Realty photo 3

Земельна ділянка 500 m² Кріаріці

Кріаріці
  • Код об'єкта 61849
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 3000 m
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 82
  • Перша
  • Остання

Знайдіть нерухомість

Підписка на розсилку

Новини

  • 19.05.2026 | Нерухомість в Елунді (Крит): Аналіз Ринку, Ціни та...
  • 14.05.2026 | Аналіз ринку нерухомості в Херсонісосі (Крит):...
  • 07.05.2026 | Інвестиції в Ано Гувес, Крит: Аналіз ринку та...