2 об'єктів на 1 сторінках

Продаж
269 000 € 371 €/m²
  • Код об'єкта 39778
  • Площа 725 m²
  • Відстань до моря 350 m
Продаж
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Код об'єкта 62848
  • Площа 4112 m²
  • Відстань до моря 250 m

Нерухомість у центрі Платаніас, Крит

Відкрийте для себе унікальні можливості з нерухомістю в самому серці Платаніас — одному з найпопулярніших морських курортів на Криті. Центр Платаніас поєднує традиційне критське чарівництво з сучасним комфортом, що робить це ідеальним місцем як для відпочинкових будинків, так і для проживання протягом усього року.

Чому варто купити нерухомість у центрі Платаніас

Розташований за короткою поїздкою на захід від Ханьї, центр Платаніас пропонує чудове поєднання красивих пляжів, активного нічного життя, ресторанів, магазинів та необхідних сервісів. Усе знаходиться в межах пішої доступності, тож щоденне життя просте й приємне. Район добре сполучений громадським транспортом і близько до національної дороги, а Міжнародний аеропорт Ханьї доступний менш ніж за годину.

Регіон має м’який середземноморський клімат із тривалим літом і м’якою зимою. Це робить центр Платаніас привабливим не лише для літніх канікул, а й як місце для кількамісячного проживання або цілий рік.

Типи нерухомості в центрі Платаніас

У центрі Платаніас ви знайдете різноманітні варіанти нерухомості:

  • Сучасні апартаменти неподалік від пляжу, ідеальні для пар та невеликих сімей
  • Традиційні кам’яні будинки з критським характером у тихіших вулицях
  • Люксові вілли з видом на море та приватними басейнами в навколишніх пагорбах
  • Будинки для відпочинку, які можна здавати сезонно для додаткового доходу

Багато об’єктів розташовані за кілька хвилин пішки від піщаного пляжу, кафе, супермаркетів, аптек і зупинок автобуса, забезпечуючи максимальну зручність для власників і гостей.