24 об'єктів на 2 сторінках

Продаж
270 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 62259
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
300 000 € 33 €/m²
  • Код об'єкта 3439
  • Площа 8880 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
220 000 € 160 000 € 16 €/m²
  • Код об'єкта 20946
  • Площа 10000 m²
  • Відстань до моря 850 m
Продаж
110 000 € 22 €/m²
  • Код об'єкта 23761
  • Площа 4890 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
130 000 € 28 €/m²
  • Код об'єкта 23762
  • Площа 4562 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
450 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 12323
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
300 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 33360
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
680 000 € 647 €/m²
  • Код об'єкта 26416
  • Площа 1050 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Код об'єкта 7214
  • Площа 4000 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
160 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 20944
  • Площа 5000 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
320 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 26673
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
110 000 € 48 €/m²
  • Код об'єкта 33361
  • Площа 2250 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
85 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 34332
  • Площа 1900 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
280 000 € 2800 €/m²
  • Код об'єкта 45229
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4

Нерухомість в Агіос Мамас, Неа Пропонтида, Халкідікі

Агіос Мамас — чарівне прибережне селище в муніципалітеті Неа Пропонтида, Халкідікі, Північна Греція. Відоме своєю довгою піщаною пляжною лінією, кришталево чистими водами та розслабленою атмосферою, воно є чудовим місцем для придбання будинків для відпочинку, інвестиційної нерухомості або постійного проживання неподалік від Салонік.

Чому варто купити нерухомість в Агіос Мамас

Регіон поєднує традиційний грецький характер із зручним доступом до сучасної інфраструктури. Агіос Мамас розташований на вході до відомих півостровів Халкідікі, лише за короткою поїздкою від Салонік та міжнародного аеропорту (SKG). Це робить його ідеальним для:

  • Літніх будинків із видом на море та сімейних вілл
  • Інвестиційної нерухомості для короткострокової оренди
  • Проживання протягом усього року в спокійному прибережному районі

Пляж Агіос Мамас — один із найбільших у Неа Пропонтида: мілководдя, організовані ділянки та тихі місця, привабливі як для сімей, так і для пар. Щороку територія приймає грецьких та міжнародних відвідувачів, формуючи високий попит на якісне житло та нерухомість.

Які типи нерухомості доступні

В Агіос Мамас та ширшому регіоні Неа Пропонтида ви можете знайти:

  • Квартири та мезонети неподалік від моря
  • Окремі будинки та вілли з приватними садами
  • Ділянки та землі, придатні для житлової або туристичної забудови

Багато нових або нещодавно відремонтованих об’єктів пропонують сучасний дизайн, просторі балкони, енергоефективні системи та панорамні краєвиди на Термаїк (затоку Термаїкського моря).