13 об'єктів на 1 сторінках

Продаж
300 000 € 280 000 € 1302 €/m²
  • Код об'єкта 22371
  • Площа 215 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
65 000 € 59 €/m²
  • Код об'єкта 57319
  • Площа 1091 m²
  • Відстань до моря 6300 m
Продаж
650 000 € 2241 €/m²
  • Код об'єкта 3074
  • Площа 290 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
200 000 € 185 000 € 1541 €/m²
  • Код об'єкта 16667
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
55 000 € 27 €/m²
  • Код об'єкта 36045
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
60 000 € 3 €/m²
  • Код об'єкта 44651
  • Площа 15200 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
44 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 48297
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
44 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 48313
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
44 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 48318
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
44 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 48320
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
175 000 € 87 €/m²
  • Код об'єкта 48321
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
50 000 € 39 €/m²
  • Код об'єкта 48351
  • Площа 1266 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
180 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 58483
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3

Нерухомість у Портарії (Неа Пропонтіда), Халкідіки, Греція

Портарія — чарівне прибережне селище в муніципалітеті Неа Пропонтіда, у прекрасному регіоні Халкідіки, Греція. Лише коротка поїздка від Салонік, ця прибережна місцевість поєднує спокійні пляжі, зелені ландшафти та традиційну грецьку гостинність, що робить її ідеальним місцем для купівлі нерухомості в Греції.

Чому інвестувати в нерухомість у Портарії

Нерухомість у Портарії, Неа Пропонтіда, приваблює як відпочивальників, так і мешканців, які проживають тут цілий рік. Район пропонує:

  • Зручний доступ з Міжнародного аеропорту Салонік
  • Чисті пляжі для сімейного відпочинку з дрібним заходом у воду
  • Розвинена інфраструктура — магазини, таверни, кафе та послуги
  • Більш розслаблена атмосфера порівняно з багатолюдними туристичними курортами
  • Стабільний попит на літні оренди та будинки для відпочинку

Типи нерухомості в Портарії

Місцевий ринок нерухомості пропонує широкий вибір об’єктів на продаж:

  • Квартири — сучасні апартаменти в невеликих комплексах, ідеальні як перша нерухомість у Греції
  • Будинки та мейзонети — двоповерхові будинки з приватними садами, чудово підходять для сімей
  • Вілли — простора нерухомість, часто з видом на море, басейном та великими ділянками
  • Земельні ділянки — для будівництва власного будинку для відпочинку або інвестиційного проєкту

Потрібна компактна студія неподалік від пляжу чи розкішна вілла з панорамним видом на море — Портарія в Неа Пропонтіді пропонує варіанти для різних бюджетів та стилів життя.