5 об'єктів на 1 сторінках

Продаж
3 000 000 € 521 €/m²
  • Код об'єкта 14462
  • Площа 5751 m²
  • Відстань до моря 5 m
Продаж
58 000 € 53 €/m²
  • Код об'єкта 36483
  • Площа 1086 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
1 200 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 59781
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
415 000 € 410 000 € 1078 €/m²
  • Код об'єкта 59851
  • Площа 380 m²
  • Відстань до моря 350 m
Оренда
від 25 000 € /на рік 13 €/m²
  • Код об'єкта 61758
  • Площа 1800 m²
  • Відстань до моря 10 m

Нерухомість у Греції – відкрийте для себе Дестенику

Шукаєте спокійний курорт біля моря в Греції, щоб купити будинок для відпочинку або інвестувати в орендну нерухомість? Дестеника — це невелика, чарівна прибережна місцевість, яка пропонує автентичну грецьку атмосферу, прекрасні пляжі та вигідні можливості з нерухомістю за все ще розумними цінами.

Чому варто обрати Дестенику для покупки нерухомості в Греції?

Розташована в мальовничій частині материкової Греції, Дестеника ідеальна для тих, хто хоче насолоджуватися морем, не втрачаючи часу на натовпи популярних туристичних курортів. Регіон відомий:

  • Чистими піщаними та гальковими пляжами з прозорою водою
  • Тихою, дружньою до сімей атмосферою, ідеальною для відпочинку
  • Традиційними тавернами та місцевими магазинами в легкій доступності
  • Зручним доступом з великих міст і аеропортів автомобілем

Види нерухомості в Дестенике

Ринок нерухомості в Дестенике пропонує як нові комплекси, так і затишні традиційні будинки. Покупці можуть обрати:

  • Сучасні квартири та мезонети неподалік від пляжу
  • Затишні будинки з приватними садами та краєвидами на море
  • Просторі вілли з басейнами — ідеально для преміальних оренд на відпочинок
  • Ділянки землі для будівництва власного будинку в Греції

Незалежно від того, чи шукаєте ви компактну студію, сімейний будинок для відпочинку або інвестиційну нерухомість, Дестеника пропонує привабливі варіанти для різних бюджетів.