25 об'єктів на 2 сторінках

Монопольний Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61686
  • Площа 308 m²
  • Відстань до моря 226 m
Монопольний Продаж
195 000 € 4756 €/m²
  • Код об'єкта 61689
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Монопольний Продаж
189 000 € 4395 €/m²
  • Код об'єкта 61690
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Монопольний Продаж
385 000 € 4425 €/m²
  • Код об'єкта 61691
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
375 000 € 5514 €/m²
  • Код об'єкта 61692
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
5 500 000 € 1057 €/m²
  • Код об'єкта 63245
  • Площа 5200 m²
  • Відстань до моря 140 m
Продаж
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Код об'єкта 10632
  • Площа 1293 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Код об'єкта 29228
  • Площа 2070 m²
  • Відстань до моря 10 m
Продаж
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Код об'єкта 36983
  • Площа 610 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Код об'єкта 37779
  • Площа 280 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 700 000 € 2931 €/m²
  • Код об'єкта 40428
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 82 m
Продаж
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Код об'єкта 46720
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
950 000 € 4750 €/m²
  • Код об'єкта 47191
  • Площа 200 m²
  • Відстань до моря 7 m
Продаж
427 000 € 106 €/m²
  • Код об'єкта 47454
  • Площа 4000 m²
  • Відстань до моря 1400 m
Продаж
2 935 000 € 2080 €/m²
  • Код об'єкта 48666
  • Площа 1411 m²
  • Відстань до моря 650 m

Нерухомість у Ліменас-Херсонісос, Крит

Ліменас-Херсонісос (порт Херсоніссос) є одним із найбільш динамічних районів для нерухомості на Криті. Поєднуючи жваве морське життя, чудові пляжі та розвинену туристичну інфраструктуру, він пропонує привабливі можливості як для будинків для відпочинку, так і для інвестиційної нерухомості.

Чому варто купити нерухомість у Ліменас-Херсонісос

Регіон відомий своєю тривалою береговою лінією, впорядкованими пляжами, ресторанами, кафе, магазинами та нічним життям. Водночас він знаходиться лише за короткої поїздки від Іракліона та міжнародного аеропорту, що робить його ідеальним для зручного доступу протягом усього року. Власники нерухомості отримують:

  • Красиві краєвиди моря та зручний доступ до пляжу
  • Розвинена інфраструктура з сервісами, банками та супермаркетами
  • Сильний туристичний попит і високий потенціал оренди
  • Гарне транспортне сполучення з Іракліоном та рештою Криту

Які типи нерухомості доступні

Нерухомість у Ліменас-Херсонісос охоплює широкий спектр потреб і бюджетів:

  • Квартири та студії – Ідеальні для відпочинку або короткострокової оренди туристам.
  • Мезонети та сімейні будинки – Зручні житлові простори неподалік від моря, шкіл та необхідних сервісів.
  • Вишукані вілли – Приватні басейни, панорамні краєвиди моря та сучасний дизайн для преміального проживання або оренди класу люкс.
  • Ділянки землі – Для тих, хто хоче побудувати індивідуальний будинок або реалізувати туристичний проєкт.