1109 об'єктів на 74 сторінках

Рекомендуємо Продаж
270 000 € 675 €/m²
  • Код об'єкта 5232
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 500 m
Рекомендуємо Продаж
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Код об'єкта 4524
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
820 000 € 3660 €/m²
  • Код об'єкта 60216
  • Площа 224 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
30 000 € 4 €/m²
  • Код об'єкта 60287
  • Площа 6500 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
55 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 60316
  • Площа 1374 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
30 000 € 11 €/m²
  • Код об'єкта 60317
  • Площа 2564 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
85 000 € 21 €/m²
  • Код об'єкта 60321
  • Площа 4028 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
1 700 000 € 369 €/m²
  • Код об'єкта 60458
  • Площа 4600 m²
  • Відстань до моря 650 m
Продаж
1 700 000 € 141 €/m²
  • Код об'єкта 60580
  • Площа 12000 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
70 000 € 17 €/m²
  • Код об'єкта 60604
  • Площа 4030 m²
  • Відстань до моря 2400 m
Продаж
120 000 € 25 €/m²
  • Код об'єкта 60620
  • Площа 4683 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Код об'єкта 60621
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 60716
  • Площа 2603 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
565 000 € 5044 €/m²
  • Код об'єкта 60732
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 4

Нерухомість на Корфу — Вигідна інвестиція в Іонічному морі

Корфу — один з найпопулярніших островів Греції, відомий венеційською архітектурою, піщаними пляжами та мальовничою природою. Завдяки зручному авіасполученню з Європою, острів приваблює інвесторів та туристів з усього світу. На ринку представлені вілли біля моря, традиційні кам’яні будинки та сучасні апартаменти з високим попитом на оренду. Туризм забезпечує стабільні доходи і зростання вартості житла. З огляду на міжнародний інтерес і динаміку ринку, нерухомість на Корфу є ідеальним вибором для відпочинку, проживання чи довгострокових інвестицій.

Підписка на розсилку