26 об'єктів на 2 сторінках

Рекомендуємо Продаж
2 000 000 € 800 €/m²
  • Код об'єкта 57725
  • Площа 2500 m²
  • Відстань до моря 90000 m
Продаж
160 000 € 941 €/m²
  • Код об'єкта 59441
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 000 000 € 900 €/m²
  • Код об'єкта 25083
  • Площа 1110 m²
  • Відстань до моря 84000 m
Продаж
33 000 € 59 €/m²
  • Код об'єкта 26680
  • Площа 558 m²
  • Відстань до моря 90 m
Продаж
250 000 € 208 €/m²
  • Код об'єкта 32868
  • Площа 1200 m²
  • Відстань до моря 60000 m
Продаж
550 000 € 1833 €/m²
  • Код об'єкта 34621
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
2 250 000 € 694 €/m²
  • Код об'єкта 42586
  • Площа 3240 m²
  • Відстань до моря 75000 m
Продаж
370 000 € 1254 €/m²
  • Код об'єкта 46161
  • Площа 295 m²
  • Відстань до моря 50000 m
Продаж
100 000 € 1282 €/m²
  • Код об'єкта 56008
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
200 000 € 1869 €/m²
  • Код об'єкта 56601
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
53 000 € 530 €/m²
  • Код об'єкта 58169
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
85 000 € 1416 €/m²
  • Код об'єкта 64454
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
70 000 € 34 000 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 1320
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 2

Нерухомість у Пеллі, Греція – ваша власність у землі Олександра Македонського

Відкрийте для себе можливості на ринку нерухомості в Пеллі — одному з найісторичніших і природно мальовничих регіонів Північної Греції. Розташована в Центральній Македонії, Пелла поєднує родючі рівнини, зелені гори, термальні джерела та мальовничі містечка, що робить її ідеальним місцем для відпочинкового будинку, постійного проживання або інвестиційної нерухомості.

Чому варто купувати нерухомість у Пеллі, Греція?

  • Багата історія та культура – Давня Пелла була столицею Македонського царства та місцем народження Олександра Македонського. Сьогодні ви можете насолоджуватися археологічними пам’ятками, музеями та традиційними селами.
  • Доступні ціни на нерухомість – Порівняно з популярними островами та великими містами, нерухомість у Пеллі зазвичай пропонує вигідніше співвідношення ціни та якості з хорошим потенціалом зростання.
  • Красива природа протягом усього року – Озера, річки, виноградники, гора Ворас (Каймакцалан) для зимових видів спорту та відомі термальні купальні Позар створюють унікальне середовище для відпочинку та активного дозвілля.
  • Зручне розташування – Пелла знаходиться неподалік від міжнародного аеропорту Салоніки, основних автомагістралей та кордонів із Північною Македонією, тож подорожувати легко та швидко.

Види нерухомості в Пеллі

Ринок нерухомості в Пеллі пропонує широкий вибір об’єктів:

  • Квартири в містах на кшталт Джаніці та Едеси — чудово підходять для постійного проживання або довгострокової оренди.