2344 об'єктів на 157 сторінках

Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 58523
  • Площа 1348 m²
  • Відстань до моря 700 m
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 406
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
154 000 € 2701 €/m²
  • Код об'єкта 58494
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
152 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 58495
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
154 000 € 2701 €/m²
  • Код об'єкта 58496
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
154 000 € 2701 €/m²
  • Код об'єкта 58497
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
187 000 € 2710 €/m²
  • Код об'єкта 58500
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
156 000 € 2785 €/m²
  • Код об'єкта 58502
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
152 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 58503
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
152 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 58504
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
149 000 € 2709 €/m²
  • Код об'єкта 58505
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
170 000 € 2698 €/m²
  • Код об'єкта 58506
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
296 000 € 2446 €/m²
  • Код об'єкта 58508
  • Площа 121 m²
  • Відстань до моря 700 m
Рекомендуємо Продаж
277 000 € 2451 €/m²
  • Код об'єкта 58509
  • Площа 113 m²
  • Відстань до моря 700 m

Нерухомість у Халкідіках — Перспективна інвестиція в Північній Греції

Халкідіки, відомі своїми бірюзовими водами, піщаними пляжами та сосновими лісами, є однією з найпривабливіших локацій для купівлі нерухомості в Греції. Розташовані лише за годину від Салонік, вони поєднують природну красу з сучасною інфраструктурою, курортами, маринами та традиційними селами. Покупці можуть обирати вілли біля моря, заміські будинки чи сучасні апартаменти з високим потенціалом оренди. Ціни на нерухомість у Халкідіках стабільно зростають завдяки туризму та попиту іноземних інвесторів. Незалежно від того, чи шукаєте ви літню резиденцію, постійне житло або інвестиційний об’єкт, Халкідіки пропонують унікальні можливості для життя та капіталовкладень.

Підписка на розсилку