46 об'єктів на 4 сторінках

Продаж
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Код об'єкта 10879
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
200 000 € 444 €/m²
  • Код об'єкта 4426
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 5272
  • Площа 750 m²
  • Кількість кімнат 14
Продаж
131 000 € 63 €/m²
  • Код об'єкта 12790
  • Площа 2052 m²
  • Відстань до моря 7400 m
Продаж
152 000 € 50 €/m²
  • Код об'єкта 12787
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 6200 m
Продаж
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Код об'єкта 3979
  • Площа 7000 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
960 000 € 3542 €/m²
  • Код об'єкта 13556
  • Площа 271 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Код об'єкта 4416
  • Площа 700 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
35 000 € 40 €/m²
  • Код об'єкта 13836
  • Площа 870 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
87 000 € 328 €/m²
  • Код об'єкта 6096
  • Площа 265 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
266 000 € 280 €/m²
  • Код об'єкта 13845
  • Площа 950 m²
  • Відстань до моря 850 m
Продаж
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Код об'єкта 14798
  • Площа 3200 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
505 000 € 1683 €/m²
  • Код об'єкта 12794
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
260 000 € 304 €/m²
  • Код об'єкта 6094
  • Площа 855 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
215 000 € 215 €/m²
  • Код об'єкта 19254
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 250 m

Нерухомість в Анавіссосі, Греція

Анавіссос — одна з найпривабливіших прибережних зон неподалік Афін, ідеальна для купівлі або інвестування в нерухомість у Греції. Розташований на Афінській Рив’єрі, за кілька хвилин їзди від столиці та міжнародного аеропорту, Анавіссос поєднує кришталево чисті пляжі, розслаблений стиль життя та чудову доступність міських зручностей.

Чому варто купувати нерухомість в Анавіссосі

Регіон пропонує широкий вибір нерухомості: сучасні вілли біля моря, сімейні будинки з садами, стильні апартаменти та земельні ділянки з краєвидами на море. Багато об’єктів в Анавіссосі знаходяться в межах пішої доступності до пляжу, що робить місцевість особливо привабливою для відпочинкових будинків і цілорічного проживання.

Анавіссос має приємний середземноморський клімат із м’якими зимами та довгим, сонячним літом. Чисті піщані пляжі, спокійні затоки та організовані пляжні клуби роблять його ідеальним місцем для плавання, вітрильного спорту, віндсерфінгу та інших водних видів спорту. Водночас регіон залишається тихішим і менш багатолюдним, ніж центральні Афіни або знамениті острови.

Локація та інфраструктура

Анавіссос розташований приблизно за 45–50 хвилин від центру Афін і приблизно за 30–35 хвилин від Міжнародного аеропорту Афін сучасними прибережними дорогами. Ця стратегічна позиція дає власникам нерухомості можливість насолоджуватися спокійним приморським середовищем, не відмовляючись від швидкого доступу до:

  • Магазинів, супермаркетів і місцевих ринків