43 об'єктів на 3 сторінках

Продаж
2 900 000 € 966 €/m²
  • Код об'єкта 43803
  • Площа 3000 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
150 000 € 681 €/m²
  • Код об'єкта 49885
  • Площа 220 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 50126
  • Площа 1300 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
85 000 € 894 €/m²
  • Код об'єкта 50914
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 2066 €/m²
  • Код об'єкта 56786
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
230 000 € 1900 €/m²
  • Код об'єкта 56787
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
330 000 € 2088 €/m²
  • Код об'єкта 56789
  • Площа 158 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
228 000 € 2257 €/m²
  • Код об'єкта 58889
  • Площа 101 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
120 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 59195
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
150 000 € 495 €/m²
  • Код об'єкта 59354
  • Площа 303 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
176 000 € 2022 €/m²
  • Код об'єкта 59872
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
179 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 59874
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
315 000 € 2423 €/m²
  • Код об'єкта 59875
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
182 000 € 1895 €/m²
  • Код об'єкта 59890
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 4

Нерухомість в Евозмосі, Греція

Евозмос — один із найшвидше зростаючих житлових районів Салонік, Греція. Розташований всього за кілька хвилин від центру міста та кільцевої дороги, він пропонує ідеальний баланс між міським комфортом і атмосферою району. Якщо ви шукаєте нерухомість у Греції, нерухомість в Евозмосі — чудовий варіант для проживання, інвестування або оренди.

Чому варто обрати Евозмос для нерухомості?

Евозмос швидко став популярним вибором для сімей, молодих професіоналів та інвесторів. Район поєднує сучасні будівлі з добре розвиненою інфраструктурою, школами, магазинами та громадським транспортом. Багато нових проєктів пропонують підземні паркінги, енергоефективне будівництво та сучасний дизайн.

Порівняно з центральними районами Салонік, ціни на нерухомість в Евозмосі залишаються привабливими, особливо для тих, хто шукає просту квартиру або сімейний будинок. Це робить Евозмос ідеальним, якщо ви хочете купити нерухомість у Греції за розумною ціною, водночас насолоджуючись усіма перевагами великого міста.

Види нерухомості в Евозмосі

Ринок нерухомості в Евозмосі включає:

  • Квартири: Від компактних студій і квартир з 1 спальнею до великих сімейних апартаментів із балконами та краєвидами.
  • Нерухомість, збудована нещодавно: Сучасні житлові комплекси з ліфтами, коморами, паркуванням та енергозберігаючими системами.
  • Будинки та таунхауси (maisonettes): Ідеально підходять для сімей, які віддають перевагу більшій приватності, простору надворі та зручному доступу до шкіл і парків.