17 об'єктів на 2 сторінках

Монопольний Продаж
2 000 000 € 3120 €/m²
  • Код об'єкта 65665
  • Площа 641 m²
  • Кількість кімнат 32
Рекомендуємо Продаж
250 000 € 3125 €/m²
  • Код об'єкта 66065
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
270 000 € 3417 €/m²
  • Код об'єкта 66091
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
255 000 € 3148 €/m²
  • Код об'єкта 66087
  • Площа 81 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
265 000 € 3354 €/m²
  • Код об'єкта 66090
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
120 000 € 200 €/m²
  • Код об'єкта 8883
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 950 m
Продаж
40 000 € 93 €/m²
  • Код об'єкта 30857
  • Площа 430 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
185 000 € 1480 €/m²
  • Код об'єкта 32816
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
390 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 44424
  • Площа 4400 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
155 000 € 88 €/m²
  • Код об'єкта 44425
  • Площа 1750 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
95 000 € 118 €/m²
  • Код об'єкта 56180
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
210 000 € 185 €/m²
  • Код об'єкта 56181
  • Площа 1135 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
234 000 € 107 €/m²
  • Код об'єкта 59331
  • Площа 2170 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
415 000 € 2075 €/m²
  • Код об'єкта 61007
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
130 000 € 130 €/m²
  • Код об'єкта 61200
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 250 m

Нерухомість в Аспровалтi, Греція

Аспровалта — один із найпривабливіших приморських напрямків Північної Греції, що поєднує довгі піщані пляжі, прозору воду та зручний доступ із Салонік. Розташований у затоці Стрімон, курорт Аспровалта пропонує чудовий вибір нерухомості для відпочинку, виходу на пенсію або інвестицій.

Чому купувати нерухомість в Аспровалті

Регіон відомий розслабленою атмосферою, дружнім до сімей середовищем і добре організованими пляжами. Нерухомість в Аспровалті особливо популярна серед іноземних покупців із Європи завдяки:

  • Доступним цінам порівняно з багатьма іншими прибережними районами Греції
  • Розвиненій інфраструктурі – магазини, таверни, кафе, медичні послуги
  • Близькості до Салонік (близько 1 години на авто)
  • Чудовій природі – гори, море та зелені околиці
  • Тривалому туристичному сезону, який відкриває можливості для оренди

Види нерухомості в Аспровалті

Місцевий ринок нерухомості пропонує широкий вибір під будь-який бюджет:

  • Сучасні квартири біля моря або в центрі
  • Традиційні та новобудови будинків із садами
  • Вілли з видом на море та приватними ділянками
  • Ділянки під забудову для інвесторів та приватного будівництва
  • Комерційна нерухомість для туристичних і готельно-побутових проєктів

Переваги інвестування в Аспровалту

Купівля нерухомості в Аспровалті — це не лише рішення про стиль життя, а й довгострокова інвестиція. Район стабільно розвивається як місце відпочинку, що підтримує попит як на продажі, так і на оренду.