Про компанію
Про компанію
Офіси і працівники
Наші офіси
Життя компанії
+30 2310 591 431
Real Estate Consultant
+30 23750 20330
sales@grekodom.com
Об'єкти Агента
Продаж
80 000 €
615 €/m²
Котедж
Халкідіки/Афон
Код об'єкта
62258
Площа
130 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
3 200 000 €
160 €/m²
Земельна ділянка
Халкідіки/Афон
Код об'єкта
62269
Площа
20000 m²
Відстань до моря
100 m
Продаж
350 000 €
330 000 €
1074 €/m²
Земельна ділянка
Халкідіки/Афон
Код об'єкта
62308
Площа
307 m²
Відстань до моря
30 m
Продаж
115 000 €
2169 €/m²
Квартира
Халкідіки Інше
Код об'єкта
62379
Площа
53 m²
Кількість кімнат
2
Продаж
135 000 €
2250 €/m²
Квартира
Халкідіки Інше
Код об'єкта
62382
Площа
60 m²
Кількість кімнат
2
Продаж
285 000 €
2375 €/m²
Таунхаус
Халкідіки/Сітонія
Код об'єкта
62444
Площа
120 m²
Кількість кімнат
4
Продаж
95 000 €
190 €/m²
Земельна ділянка
Кріаріці
Код об'єкта
62514
Площа
500 m²
Відстань до моря
400 m
Продаж
460 000 €
62 €/m²
Земельна ділянка
Халкідіки/Сітонія
Код об'єкта
62536
Площа
7400 m²
Відстань до моря
90 m
підписуватися
Я хотів би отримувати з використанням моїх контактних даних оновлення і рекламну інформацію, які відповідають моїм інтересам і перевагам, у відповідності з
Політикою конфіденційності
Більше тут
Ok