ПРОЕКТ КРІАРІЦИ

від Grekodom Development

Про проект

"Кріаріци" - найбільший будівельний проект на території Північної Греції, який був спроектований і реалізується компанією Grekodom Devepopment. Розташувався проект на Сітонії - середній малій частині півострова Халкідіки. В унікальному природному місці планується будівництво більш ніж на 3000 домоволодінь, а також створення комплексної інфраструктури, що включає в себе: марини, ресторани, готельні комплекси, магазини, медичні установи, спа-центри тощо.
На сьогоднішній день компанія Grekodom Development пропонує ідеальний варіант як для інвесторів, так і для тих, хто шукає спокійний відпочинок з комфортом на узбережжі Святої затоки.
На думку експертів, на сьогодні Кріаріци, вважається однією з кращих зон для відпочинку на Халкідіках, завдяки зручним і м яким піщаним пляжам, чистому гірському повітрю, прозорому і майже завжди спокійному морю.

НЕРУХОМІСТЬ У КРІАРІЦИ

Кріаріци - має унікальне місце розташування. З кожної точки району відкривається чудовий вид як на морське узбережжя, так і на величну Святу гору Афон.
Детальніше ознайомитися з особливостями району, а також з проектами котеджів і вілл можна на сайті проекту.

23 об'єктів на 3 сторінках
23 об'єктів на 3 сторінках