Безкоштовна програма заходів у Парку «Ставрос Ніархос»

Вражаючий проект ультрасучасних будівель Опери та Національної Бібліотеки «Ставрос Ніархос» вперше відкриває свої двері для публіки з універсальною 4-х денний програмою під назвою «ночі-дні».

Програма стартує 21 червня і включатиме екскурсії по парку, документальні фільми, концерти грецьких і зарубіжних майстрів, спортивні заходи для дітей і дорослих, змагання, що починаються на стадіоні Панатінаїкос і закінчуються в Парку «Ставрос Ніархос», а також шахи з Гаррі Каспаровим та творчі майстерні для дітей та їх сімей.

У понеділок, 22 червня, і в середу, 24 червня, буде представлена ​​відео-арт програма «Fireflies in the Night» («Світлячки в ночі») під художнім керівництвом Роберта Сторса, яка включатиме покази деяких з найбільш важливих проектів міжнародного відео арту.

Цей масштабний проект є «подарунком Грецькій державі» від фонду Ставроса Ніархоса.

Парк «Ставрос Ніархос» розташовується на площі 170.000 квадратних метрів, на місці колишнього іподрому (Калліфея-Дельта Фаліро). Зелені насадження становлять 85% від загальної площі, у той час як 15% площі займають сучасні будівлі Національної бібліотеки та Оперного театру, з «зеленим дахом».

Одна зі сторін Парка поєднується з набережною упорядкованою еспланадою. З еспланади відкривається чудовий вид на море, місто і Акрополь. Водний канал проходить через весь парк, від шосе в бік проспекту. Вода, зелені насадження і скло - ось характерні штрихи масштабного проекту.

Ультрасучасні будівлі Опери та Національної бібліотеки зі скла і алюмінію покликані створювати незабутнє враження для всіх гостей парку!

Підписка на розсилку