Таємничий острів Кефалонія

У самому центрі Іонічного моря лежить острів Кефалонія - величний, таємничий, з багатою культурною та історичною спадщиною. Для любителів пляжного відпочинку його курорти - справжня знахідка. Чи віддаєте ви перевагу усамітненним куточкам, де можна полежати, занурившись в роздуми, або жваві пляжі, де завжди можна знайти веселу компанію - оптимальне місце обов'язково знайдеться.

Ландшафти Кефалонії вражають своєю різноманітністю, і кожен з них наділений специфічною атмосферою. Тут зустрінуться і романтичні бухти, і пляжі з розважальними програмами, і загадкові печери. В геологічному плані Кефалонія ділиться на дві частини. На східному узбережжі переважають м'які обриси материка, тоді як західна (що зветься Палікі) рясніє прямовисними скелями.

 

Назва острова «Кефалонія» відсилає до міфології Стародавньої Греції. Герой на ім'я Кефал, за переказами, є засновником роду, від якого прийшов цар Одіссей, що правив Ітакою. Кефал прийняв у володіння острів, віддалений від Ітаки на чотири кілометри, і назвав його на честь себе. До речі, сучасне місцеве населення нерідко називає себе нащадками Одіссея. Інша легенда свідчить, що слово «Кефалонія» пов'язано з назвою скелі Кефалус, завдяки якій місце отримало прізвисько «Острів з головою».

З перших хвилин перебування мандрівника захоплює буйство колоритного життя місцевого населення. Воно панує тут всюди: на галасливих площах і торгових ринках, на вузьких вуличках з самобутніх будинках з ошатною червоною черепицею, в національних кафе, де відпочиваючий знайомиться з традиціями і багатовіковими звичаями цього куточка. Грецький острів Кефалонія розкривається перед туристами низкою численних екскурсій. Активність - головне, що потрібно від мандрівного, щоб встигати за зміною візуального ряду красот.

Пляжі острова Кефалонії

Слава про узбережжях Кефалонії давно вийшла за межі Греції. Ці місця удостоїлися всесвітнього визнання і офіційно несуть мітку Блакитного прапора - міжнародної нагороди за виняткові властивості води, оцінити які зможе кожен, відпочиваючи на Кефалонії.

Вінець першості тут несе Міртос - упорядкований, улюблений багатьма пляж, захищений від вітрів могутніми скелями. Спокійна водна гладь Міртоса вражає кольоровою варіацією, граючи всіма відтінками від небесно-блакитного до заспокійливого темно-синього. Слава пляжу Міртос прогриміла на весь світ в 2006 році, коли його внесли до престижного списку Форбс, нагородивши порівняннями «найчистіший» і «упорядкований».

 

Пляж Кефалонії Ксі - справжня перлина серед інших пляжних місць, його відрізняє насичений відтінок піску, який можна з легкістю порівняти з бургундським вином. Це рекреаційне місце користується великою любов'ю у всіх прихильників бальнеотерапії, де кожен може оцінити цілющість грязьових ванн. Це чудова можливість оздоровитися всій родині, відпочивши на Кіфалоніі з дітьми.

 

Справжній пік туристичного життя панує на узбережжях Атісамоса, для тих же, хто мріє про тишу і злиття з природою, піски Дафнуді зможуть стати привабливим притулком. Відчути весь калейдоскоп природи «острова з головою» дозволить візит на легендарний Пляж Скалу - зразок чистоти і облаштованості. Температура вод в Кефалонії - це ще один привід полюбити цей райський куточок.


Как дістатись до острова?

Кефалонія здавна користувалася особливою любов'ю серед самих греків і безлічі мандрівних туристів. Острів тісно пов'язаний з материковими землями за допомогою повітряних маршрутів і поромних ліній. Авіарейси з Афін - улюблений спосіб швидкого та комфортного транспортування. Після прибуття кожному гостю відкриваються двері аеропорту Кефалонії, розташованого неподалік від Лассі і Аргостолі.

Морські води повідомляють древній острів з півостровом Пелопоннес. Найбільші порти Кефалонії - Кіліна та Патра, пропонують всім мандрівникам захоплюючу півторагодинну поїздку, курсуючи між прилеглими островами.

Ще одну можливість потрапити на землі Кефалонии дарують автобуси з Афін. Вони більш затратні за часом, проте протягом 7 годин дозволять оглядати безліч знаменних пунктів і чудові пейзажі цих місць.

Підписка на розсилку