Кращі пляжі Криту

Одним з улюблених напрямків покупців грецької нерухомості безумовно є найбільший грецький острів Крит. Його неповторні пляжі ваблять покупців з усього світу.

На острові м'який середземноморський клімат, повітря чисте і свіже, тому що поблизу немає ніяких промислових підприємств. Сонце на Криті світить 340 днів на рок, сезон купання триває з кінця квітня до середини листопада. Зима коротка з плюсовою температурою від 13 °C до 16 °C. Тому в улюбленій Греції можна знаходиться тривалу кількість днів, а при оформленні посвідки на проживання не їхати взагалі.

Острів омивається трьома морями: на півночі - Критським, на півдні - Лівійським, на заході - Іонічним. Пляжі острова Крит отримали вищу оцінку екологічного стану - блакитний прапор Євросоюзу.

  • Пляж Балос, напевно, найвідоміший пляж Криту. Рідкісний склад мінералів в прибережних водах надає морю унікальний блакитний колір, що переливається різними відтінками в променях сонця. Мальовничі береги надають пляжу Балос неповторний казковий вигляд.

  • Пляж Елафонісі. Вода в цьому місці приголомшливо прозора, а унікальний рожевий пісок створює відчуття що ви перебуваєте на іншій планеті.

  • Пляж Гліка Нера. Пляж оточений величезними скелями. Яскрава бірюзова вода весело "грає" на сонці. Під галькою пляжу до моря стікають прісні струмки з найближчих джерел. Завдяки їм, вода в бухті залишається прохолодною.

  • Пляж Агіофаранго, чудовий відокремлений пляж з кришталевим морем і дрібною, добре обкатаною галькою. Знавці Криту кажуть, що це найкращий пляж острова. Це не тронутий цивілізацією шматочок морського узбережжя.

Багато з пляжів Криту можна без перебільшення назвати пам'яткою всього Середземномор'я.

Якщо ви ще не визначилися з місцем вашого літнього будинку, то, безсумнівно, варто звернути свою увагу на острів Крит. Вас вразять на острові не тільки пляжі і чисте море, але і незмінна гостинність критян, неймовірна кількість визначних пам'яток і звичайно ж традиційна неперевершена кухня.

 

Підписка на розсилку