Порто Хелі - неповторний відпочинок для любителів яхтингу

Греція - морська держава, з тисячами кілометрів берегової лінії і островами, розкиданими в прекрасних блакитних водах. Розвинена система пристаней з хорошими сервісними послугами, унікальне географічне положення, м'який клімат дають можливість займатися яхтингом в Греції практично цілий рік.

Курорт Порто Хелі розташовується на півострові Пелопоннес, на півдні материкової частини Греції. Всього 190 кілометрів відділяють цей курорт від Афін, а 55 морських миль - від порту Пірей. Великий мис, що далеко вдається в море, практично повністю відокремлює затоку від відкритого моря, і утворюється дуже красива гавань, на берегах якої і розташовується Порто Хелі. За межами мису і гавані берег порізаний невеликими тихими бухтами і являє собою нескінченні пляжі з найчистішим піском. Вода в морі небесно-блакитного кольору, надзвичайно чиста і прозора. У ній водиться багато риби та іншої морської фауни.

Місцевість в районі Порто Хелі в основному горбиста. На піщаному грунті чудово ростуть сосни, утворюючи густі, але дуже світлі ліси, в тіні яких так приємно здійснювати прогулянки.

До кінця 50-х років минулого століття тут було традиційне рибальське селище. Потім затоку і бухту відкрили для себе любителі парусного спорту. Яхтинг, напевно, найдорожчий вид проведення часу, тому інфраструктура місцевості почала розвиватися під запити і смаки заможних яхтсменів. Затока надає чудові умови як для навчання новачків, так і для яхтових регат професіоналів. В асортимент розваг на воді входять водні лижі, дошки, каное, гідроцикли. Курорт Порто Хелі поєднує в собі природні красоти і люкс-сервіс, приватність і безпеку, що притягує в свої обійми сілебрітіс з усього світу, відомих бізнесменів і політиків.

За останній час Порто Хелі привернув якісні інвестиції для істотного поліпшення інфраструктури. Відкриваються нові ресторани, магазини, готелі, спортивні об'єкти, розвиваються водні види спорту. Удосконалюється сервіс для яхт і яхтсменів, обслуговування власників вілл класу люкс.

Ринок нерухомості Порто Хелі демонструє позитивну динаміку, приходить час великих інвестицій в нерухомість регіону. Тут все ще можна знайти ділянки землі прямо біля пляжу з незабутніми видами на море і прилеглі острови. Інвестори, які куплять землю або приморську віллу зараз, в роки кризової турбулентності, отримають високу рентабельність інвестицій протягом досить короткого часу.

Підписка на розсилку