Курорт Пефкохорі на Халкідіках

Пефкохорі в Греції - це популярний курорт, розташований на східному узбережжі «першого» пальця півострова Халкідіки - Кассандрі. Чисті пляжі, хороша інфраструктура і гостинність місцевих жителів приваблюють туристів з усієї Європи. Правда, найбільша частка гостей Халкідіків припадає на жителів сусідніх Сербії та Болгарії, яким до Пефкохорі, що називається, «рукою подати».

Сучасний Пефкохорі виріс на місці поселення, відомого з XVI століття під назвою Капсохора. За часів Османського правління воно входило до складу 12 сіл півострова Халкідіків, які належали відомому голові білих євнухів Газанфер Аге.

Своєю нинішньою назвою Пефкохорі зобов'язаний оточуючим його сосновим лісам. У перекладі з грецької «пефко» означає сосна, а «хорьо» - село, тобто «соснове село», а по-нашому, просто «Соснівка». Крім чудових лісів і найчистішого пляжу, Пефкохорі знаменитий і своїми пасіками - справжнє роздолля для любителів меду.

Час на курорті тече неквапливо і налаштовує на спокійний сімейний відпочинок

На набережній Пефкохорі є безліч закладів, де можна смачно і недорого пообідати, а зайшовши в розташовану поруч лавку, можна придбати місцеві сувеніри. В цілому, час на Пефкохорі тече неквапливо і налаштовує на спокійний сімейний відпочинок, але молодь теж нудьгувати не буде - тут можна знайти клуби і бари, що працюють до ранку.

Підписка на розсилку