Продаються

Продаж - Вілла 120 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Пефкохорі
По запиту
Property 7361 photo 1
Property 7361 photo 2
Property 7361 photo 3
Property 7361 photo 4
Property 7361 photo 5
Property 7361 photo 6
Property 7361 photo 7
Property 7361 photo 8
Property 7361 photo 9
Property 7361 photo 10
Property 7361 photo 11
Property 7361 photo 12
Property 7361 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2013
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 94 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Ліфт
  • Камі́н

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 120 кв.м на півострові Кассандра, регіону Халкідіки. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат. Вілла має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на ліс.

Продаж
4 000 000 € 13333 €/m²
  • Код об'єкта 175
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
3 300 000 € 10000 €/m²
  • Код об'єкта 252
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 600 000 € 1951 €/m²
  • Код об'єкта 282
  • Площа 820 m²
  • Кількість кімнат 24
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 406
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
800 000 € 550 000 € 2115 €/m²
  • Код об'єкта 1017
  • Площа 260 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
2 700 000 € 5400 €/m²
  • Код об'єкта 1571
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 19
Продаж
750 000 € 1595 €/m²
  • Код об'єкта 2239
  • Площа 470 m²
  • Відстань до моря 950 m
Продаж
2 200 000 € 1 700 000 € 4358 €/m²
  • Код об'єкта 2405
  • Площа 390 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 4784
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Код об'єкта 6101
  • Площа 430 m²
  • Відстань до моря 10 m

Підписка на розсилку