Інвестування в нерухомість люкс-сегмента на Кіпрі на даний момент вигідні як ніколи

Інвестування в нерухомість люкс-сегмента на Кіпрі на даний момент вигідні як ніколи. На острові ведеться активне будівництво. В умовах кризи об'єкти можна придбати за досить вигідними цінами. Подібні інвестиції допомагають захистити від інфляції власний капітал. Вони куди більш безпечні, ніж вкладення в нерухомість класу «мас-маркет».

Якщо проаналізувати динаміку цін на нерухомість острова за останні 30-35 років, можна помітити, що ні економічні кризи, ні інші «потрясіння» фінансового ринку країни, не здатні серйозно вплинути на вартість елітної нерухомості. Найчастіше будинки люкс-класу дешевшають вкрай неохоче, а дорожчають - швидко. Це робить подібні активи більш надійними.

Однак покупцеві важливо орієнтуватися на ринку нерухомості Кіпру, вміти відрізняти справжній еліт-клас від простого стандарту, начиненого «маркетинговими фішками».

5 ключових ознак елітної нерухомості на Кіпрі

1. Локація. Ріелтори на Кіпрі досить часто намагаються «розмити» основні критерії центру. На це необхідно звертати увагу під час перегляду рекламних оголошень. Як показує практика, існує основний пул районів на острові, де може розташовуватися або потенційно з'явитися елітне житло. Їх кордони змінюються вкрай рідко і лише незначно. Нерухомість люкс-класу - це неодмінно біля моря. І тільки перша берегова лінія економічного або курортного центру. Прямий вихід на пляж - хороший показник.

2. Архітектура. Будівельні компанії, які займаються зведенням нерухомості в категорії de luxe, уважно ставляться до вибору архітектора, намагаються запросити для розробки проєкту іменитих фахівців в області сучасної архітектури. Так, наприклад, Рікардо Бофілл свого часу вів розробку елітного житлового комплексу в Лімасолі. Цей архітектор родом з Іспанії знаменитий тим, що розробляв проєкти Національного театру Каталонії (Барселона), американського хмарочоса «Дірбон Центр» (Чикаго), будівлі «Шісейдо» (Токіо). Він же є автором будівель - головних офісів компаній «Крістіан Діор» і «Картьє» у Франції. Елітне житло ніколи не будується за типовими проектами. Це завжди щось ексклюзивне, стильне, дороге і одночасно з тим - сучасне, комфортне, продумане до дрібниць.

3. Кількість квартир. У житлі класу «люкс» рідко розміщується багато апартаментів. Воно якраз і виділяється тим, що квартир не багато. Така нерухомість виділяється не своєю масштабністю, а комфортом і якістю. Елітне житло - це клубний формат. Тут підтримується приватність, створюється особливий життєвий простір, передбачається широкий спектр супутніх послуг. У будинку з апартаментами ви не зіткнетеся з проблемами відсутності відеоспостереження або охорони, недостатністю місць для паркування. Пам'ятайте, що в такій концепції на Кіпрі побудована обмежена кількість об'єктів.

4. Якість будівництва. Елітне житло будується за принципом - не економити на якості. Тут використовуються тільки кращі будівельні та оздоблювальні матеріали. Забудовник не буде працювати над здешевленням проєкту за рахунок технологій. Більшість будинків люкс-сегмента збудовані за каркасно-монолітною технологією.

5. Інфраструктура. Ще один значимий аспект елітної нерухомості - висока якість зовнішньої і внутрішньої інфраструктури. У безпосередній близькості від дорогих будинків будуть знаходитися магазини, аптеки, спортивні зали, медичні центри. Внутрішня інфраструктура в обов'язковому порядку включає садову зону, басейни, підземний паркінг, гостьову парковку, цілодобову охорону, зоні ресепшн, території для відпочинку та барбекю, а також багато іншого.

Покупцям також слід пам'ятати про те, де зберігається безкоштовний сир. Висококласне люксовий житло завжди коштує дорого. Ви можете купити його за вигідною ціною на етапі будівництва, однак і ця ціна не буде низькою. Інвестуйте на Кіпрі з розумом!

Підписка на розсилку