Property 10937 photo 1
Property 10937 photo 2
Property 10937 photo 3
Property 10937 photo 4
Property 10937 photo 5
Property 10937 photo 6
Property 10937 photo 7
Property 10937 photo 8

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 160 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається Kвартира площею 54 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад.

Квартира розташована біля самого берега моря, так що можна насолодитися шумом прибою. Неподалік розташована розкішний готель Divani Caravel Apollon.
Також здається в оренду за 4000 євро/сезон

Продаж
250 000 € 2212 €/m²
  • Код об'єкта 48775
  • Площа 113 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
360 000 € 1800 €/m²
  • Код об'єкта 49270
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
250 000 € 2212 €/m²
  • Код об'єкта 49652
  • Площа 113 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
270 000 € 2177 €/m²
  • Код об'єкта 49657
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
310 000 € 2818 €/m²
  • Код об'єкта 49860
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
370 000 € 4625 €/m²
  • Код об'єкта 49912
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Інвестиції Продаж
250 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 50128
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 2268 €/m²
  • Код об'єкта 50492
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
215 000 € 2828 €/m²
  • Код об'єкта 50642
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
265 000 € 3312 €/m²
  • Код об'єкта 50709
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку