Property 11008 photo 1
Property 11008 photo 2
Property 11008 photo 3
Property 11008 photo 4
Property 11008 photo 5
Property 11008 photo 6
Property 11008 photo 7
Property 11008 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2014
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продаються 8 вілли, 3-х поверхові площею 250 кв.м в Аттиці, в Лагонісі.
Вартість однієї вілли 500 000 євро.

Новий житловий комплекс в Лагонісі включає в себе чотири упорядковані вілли зі своєю ділянкою землі в оточенні блакитних морських вод і зелені. Пляж, затишно розташувався в в Лагонісі, з його чарівними видами на віддалені острови Саронічної затоки, є одним з кращих пляжів Грецького узбережжя. Дрібнозернистий пісок і бірюзового кольору вода створюють ідилічну атмосферу.

Це ідеальне місце, де можна поплавати, розслабитися в прибережному кафе, прогулятися по мальовничих вулицях і еспланадам, зайнятися улюбленим видом водного спорту, зробити покупки в одному з місцевих сучасних торгових центрів, пообідати у моря або розважитися в одному з гучних клубів на прибережному бульварі.

Продаж
600 000 € 2173 €/m²
  • Код об'єкта 23036
  • Площа 276 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
510 000 € 1062 €/m²
  • Код об'єкта 23486
  • Площа 480 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
500 000 € 1562 €/m²
  • Код об'єкта 26121
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
530 000 € 4076 €/m²
  • Код об'єкта 29751
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 1136 €/m²
  • Код об'єкта 30072
  • Площа 440 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
600 000 € 1188 €/m²
  • Код об'єкта 30111
  • Площа 505 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
510 000 € 425 000 € 1328 €/m²
  • Код об'єкта 36168
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
580 000 € 3866 €/m²
  • Код об'єкта 37582
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
525 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 38390
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
520 000 € 1890 €/m²
  • Код об'єкта 41223
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 8

Підписка на розсилку