Property 11012 photo 1
Property 11012 photo 2
Property 11012 photo 3
Property 11012 photo 4
Property 11012 photo 5

Деталі

  • Рік будівництва: 2000
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається 3-х поверховий котедж площею 500 кв.м на земельній ділянці площею 2450 кв.м в Аттиці.

Має вигляд на море і гори. Котедж знаходиться в містечку Лагонісі. Перший поверх площею 200 кв.м, другий поверх 150 кв.м і третій поверх 100 кв.м. Планування кімнат новий власник зможе зробити за своїм бажанням.

Котедж знаходиться в містечку Лагонісі - "Заячий острів" - унікальному тихому прибережному передмісті Афін. У цьому районі є готелі, організовані і безкоштовні пляжі, будинки відпочинку, ресторани, бари - все, що необхідно туристу. Сароніда - один з престижних південних передмість Афін з чудовими пляжами, з колоритними тавернами біля моря, де вам приготують свіжу рибу і морепродукти, дуже смачний грецький салат і подадуть домашнє вино; кафетеріями, де ви, милуючись заходом, скуштуєте ароматну грецьку каву.

Продаж
760 000 € 2923 €/m²
  • Код об'єкта 22807
  • Площа 260 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
600 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 11012
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
660 000 € 3882 €/m²
  • Код об'єкта 23806
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
670 000 € 1558 €/m²
  • Код об'єкта 23473
  • Площа 430 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Код об'єкта 38394
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
690 000 € 1864 €/m²
  • Код об'єкта 64529
  • Площа 370 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
850 000 € 2023 €/m²
  • Код об'єкта 29759
  • Площа 420 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
575 000 € 3125 €/m²
  • Код об'єкта 65051
  • Площа 184 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
800 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 15474
  • Площа 464 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
510 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 42005
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку