575 000 €
3125 €/m²
Property 65051 photo 1
Property 65051 photo 2
Property 65051 photo 3
Property 65051 photo 4
Property 65051 photo 5
Property 65051 photo 6
Property 65051 photo 7
Property 65051 photo 8
Property 65051 photo 9
Property 65051 photo 10
Property 65051 photo 11
Property 65051 photo 12
Property 65051 photo 13
Property 65051 photo 14
Property 65051 photo 15
Property 65051 photo 16
Property 65051 photo 17
Property 65051 photo 18
Property 65051 photo 19
Property 65051 photo 20
Property 65051 photo 21
Property 65051 photo 22
Property 65051 photo 23
Property 65051 photo 24
Property 65051 photo 25

Деталі

  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 184кв.м в Аттиці.

Розташування