Property 11241 photo 1
Property 11241 photo 2

Деталі

  • Відстань від моря: 6900 m
  • Відстань до аеропорту: 34 km

Опис

На продаж надаються 10 квартир в новому будинку розташованому в районі Вотанікос

Схожі об'єкти

Інвестиції Продаж
2 100 000 € 2386 €/m²
  • Код об'єкта 5704
  • Площа 880 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Інвестиції Продаж
2 300 000 € 2 000 000 € 2380 €/m²
  • Код об'єкта 7599
  • Площа 840 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Код об'єкта 7601
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
1 600 000 €
  • Код об'єкта 11241
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 6900 m
Продаж
1 330 000 € 2955 €/m²
  • Код об'єкта 46935
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 2500 m

Підписка на розсилку