Продаються

Продаж - Бізнес 500 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр
По запиту
Property 1191 photo 1
Property 1191 photo 2
Property 1191 photo 3
Property 1191 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Відстань від моря: 5000 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається магазин 500 м2 в центрі Афін. Будівля магазину розташоване на трьох рівнях: 192 м2 цокольний поверх, 227 м2 - підвал і 110 м2 бельетаж. На даний момент приміщення здається під магазин. Район має хорошу пропускну здатність, і магазин може використовуватися під ресторан.

Продаж
630 000 € 1852 €/m²
  • Код об'єкта 5099
  • Площа 340 m²
  • Відстань до моря 1900 m
Продаж
7 000 000 € 4 000 000 € 10958 €/m²
  • Код об'єкта 5360
  • Площа 365 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Інвестиції Продаж
2 100 000 € 2386 €/m²
  • Код об'єкта 5704
  • Площа 880 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
150 000 € 2586 €/m²
  • Код об'єкта 5724
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
2 800 000 €
  • Код об'єкта 5757
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 30 m
Інвестиції Продаж
1 100 000 € 850 000 € 1789 €/m²
  • Код об'єкта 6139
  • Площа 475 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
115 000 € 1210 €/m²
  • Код об'єкта 6345
  • Площа 95 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Інвестиції Продаж
2 300 000 € 2 000 000 € 2380 €/m²
  • Код об'єкта 7599
  • Площа 840 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Код об'єкта 7601
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
75 000 € 539 €/m²
  • Код об'єкта 7925
  • Площа 139 m²
  • Відстань до моря 11000 m

Підписка на розсилку