Продаються

Продаж - Бізнес 1080 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр
По запиту
Property 1257 photo 1
Property 1257 photo 2
Property 1257 photo 3
Property 1257 photo 4
Property 1257 photo 5
Property 1257 photo 6
Property 1257 photo 7
Property 1257 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1977
  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається промислова будівля в Афінах. Споруда 1977 року з відкритим паркінгом на 10 машин. Два поверхи (перший і другий) по 480 м2 і один (четвертий) - 120 м2. У пішій доступності зупинка громадського транспорту і метро. Аеропорт в 25 км, а порт Пірей в 4 км. Є вантажний ліфт. На даний момент всі поверхи орендуються. Ціна за запитом.

Продаж
650 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 48583
  • Площа 352 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
80 000 € 1333 €/m²
  • Код об'єкта 48586
  • Площа 60 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
70 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 49317
  • Площа 64 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
220 000 € 745 €/m²
  • Код об'єкта 50568
  • Площа 295 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
170 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 50599
  • Площа 130 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
470 000 € 552 €/m²
  • Код об'єкта 51364
  • Площа 850 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
177 000 € 1023 €/m²
  • Код об'єкта 51783
  • Площа 173 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
70 000 € 2592 €/m²
  • Код об'єкта 59345
  • Площа 27 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
285 000 € 712 €/m²
  • Код об'єкта 60958
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку