Продаються

Продаж - Вілла 720 m² в Аттиці

Греція Аттика Решта Аттики
По запиту
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • Код об'єкта 1280
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 720 m²
  • Площа ділянки 9000 m²
  • Регіон Аттика
  • Місце Решта Аттики (Аттика)
  • Кількість кімнат 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2005
  • Пляж: песок и мелкая галька
  • Кількість кімнат: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • Відстань від моря: 12000 m
  • Відст. до найближ. міста: 5 km
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Вид на море
  • Камі́н

Опис

Продається гарний кам'яний особняк в Капандріті. Це в 35 кілометрах від Афін і в 70 кілометрах від аеропорту. Вілла розташована на ділянці 9000 м2 і оточена сосновим лісом. На ділянці розбитий гарний сад і постелений газон з автополивом. Будинок будівлі 2005 року стоїть на височині і, згідно з новим законом, що забороняє вирубку лісу, захоплюючий вид на море залишиться назавжди. До моря 12 кілометрів, а до найближчих двох сіл близько 5 кілометрів. Будинок складається з семи спалень зі своїми ванними кімнатами, салону, кухні, їдальні, кабінету, ігрової кімнати. Є закритий гараж на 4 машини і відкритий паркінг ще на чотири. Поряд з будинком незалежна споруда 25 м2, яка може використовуватися для прислуги або гостей. Автономне опалення і система кондиціонування, дерев'яні підлоги, подвійні склопакети (виробництво Німеччини), інтернет, супутникове ТБ, меблі і все необхідне електрообладнання. Ціна за запитом.

Продаж
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Код об'єкта 4416
  • Площа 700 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
2 600 000 € 2 000 000 € 6060 €/m²
  • Код об'єкта 4875
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 5272
  • Площа 750 m²
  • Кількість кімнат 14
Продаж
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Код об'єкта 6181
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Код об'єкта 8060
  • Площа 460 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
600 000 € 1558 €/m²
  • Код об'єкта 9429
  • Площа 385 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Код об'єкта 9439
  • Площа 870 m²
  • Відстань до моря 12000 m
Продаж
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Код об'єкта 10664
  • Площа 550 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Код об'єкта 10879
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 12116
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку