Продаються

Продаж - Бізнес 600 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Муніципалітет
По запиту
Property 1316 photo 1
Property 1316 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Відстань до аеропорту: 5 km

Опис

Продається офісна будівля площею 600 кв.м на виїзді з міста Салоніки, по дорозі в Халкідіки. До будівлі прилягає ділянку 1566 кв.м. Місце розташування дуже зручне, оскільки офіс розташований на жвавій трасі, недалеко від торгових центрів. Можна легко і швидко дістатися до центру міста. Ціна за запитом.

Продаж
85 000 € 787 €/m²
  • Код об'єкта 7357
  • Площа 108 m²
  • Відстань до моря 1900 m
Продаж
110 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 8201
  • Площа 26 m²
  • Відстань до моря 1100 m
Продаж
1 800 000 €
  • Код об'єкта 12956
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
749 000 € 1134 €/m²
  • Код об'єкта 14617
  • Площа 660 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
28 000 € 823 €/m²
  • Код об'єкта 51740
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 1
Рекомендуємо Продаж
200 000 € 3389 €/m²
  • Код об'єкта 51993
  • Площа 59 m²
  • Відстань до моря 80 m
Інвестиції Продаж
280 000 € 823 €/m²
  • Код об'єкта 64424
  • Площа 340 m²
  • Відстань до моря 5000 m

Підписка на розсилку