Продаж - Комерційна нерухомість 235 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Пагкрати Агіос Артеміос
350 000 €
1489 €/m²
Property 14743 photo 1
Property 14743 photo 2
Property 14743 photo 3
Property 14743 photo 4
Property 14743 photo 5
Property 14743 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1970
  • Levels: 3
  • Відстань від моря: 7000 m
  • Відстань до аеропорту: 4 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Пропонується на продаж комерційне приміщення площею в 220 кв.м. Приміщення розташоване в районі Неос Космос і в даний момент здається в оренду під меблевий магазин. Приміщення здано в оренду великій компанії, яка має представництва по всій Греції, на Кіпрі і в Німеччині, бо продають якісні матраци виготовлені в Німеччині.

Придбання цього об'єкта принесе власнику високий, стабільний річний дохід.

Розташування