Продаж - Вілла 510 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
По запиту
Property 16186 photo 1
Property 16186 photo 2
Property 16186 photo 3
Property 16186 photo 4
Property 16186 photo 5
Property 16186 photo 6
Property 16186 photo 7
  • Код об'єкта 16186
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 510 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість кімнат: 4
  • Відстань від моря: 5700 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Продається вілла площею 510 кв.м В Пафосе.

Продаж
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Код об'єкта 47537
  • Площа 440 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Код об'єкта 47735
  • Площа 280 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Код об'єкта 48815
  • Площа 637 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
395 000 € 2078 €/m²
  • Код об'єкта 48999
  • Площа 190 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
595 000 € 4131 €/m²
  • Код об'єкта 49135
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • Код об'єкта 49145
  • Площа 435 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • Код об'єкта 49148
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Код об'єкта 49254
  • Площа 373 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
395 000 € 2025 €/m²
  • Код об'єкта 49266
  • Площа 195 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
379 000 € 2165 €/m²
  • Код об'єкта 49267
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку