Продаж - Земельна ділянка В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
427 985 €
Property 17911 photo 1
Property 17911 photo 2
Property 17911 photo 3
Property 17911 photo 4
Property 17911 photo 5
Property 17911 photo 6
  • Код об'єкта 17911
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Кількість кімнат: 3

Опис

Тут вам гарантований спокійний, прекрасний відпочинок.

Сілище Занаджа може похвалитися чудовими видами на Середземне море, Лімассол і верхівки гір Тродос. Другий за величиною місто острова - Лімассол, знаходиться всього в 10 хвилинах їзди, а по сусідньому магістралі Лімассол-Пафос ви безперешкодно доберетеся до магазинів, культурних і розважальних центрів. Занаджа Віллаз задовольнять вимоги навіть найдосвідченіших покупців. Проект прекрасно розташований серед соснових дерев з чудовими видами на Середземне море і мальовничий ландшафт місцевості.

На ваш вибір представлені 1-2-3-х спальні вілли з індивідуальними двориками, садами і паркуванням. Високоякісна обробка вілл в поєднанні з колоритною традиційною архітектурою і сучасними зручностями приємно здивують будь-якого покупця. Цей проект являє собою чудову можливість, як для ідеального літнього відпочинку, так і для постійного місця проживання. Вам також надається відмінна можливість інвестування в Земельні Ділянки Занаджа, розташовані в даному проекті.

Продаж
445 050 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 23382
  • Площа 989 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
414 800 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23385
  • Площа 1037 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
616 850 € 650 €/m²
  • Код об'єкта 23387
  • Площа 949 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
364 950 € 450 €/m²
  • Код об'єкта 23393
  • Площа 811 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
424 800 € 480 €/m²
  • Код об'єкта 23394
  • Площа 885 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
570 350 € 550 €/m²
  • Код об'єкта 23396
  • Площа 1037 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
458 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23397
  • Площа 917 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
358 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 23398
  • Площа 895 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
580 500 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 23400
  • Площа 1161 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
379 753 € 437 €/m²
  • Код об'єкта 23405
  • Площа 869 m²
  • Відстань до моря 2200 m

Підписка на розсилку