Оренда - Квартира 33 m² в Аттиці

Греція Пелопонніс Коринфія Evrostini
По запиту
Property 19912 photo 1
Property 19912 photo 2
Property 19912 photo 3
Property 19912 photo 4
Property 19912 photo 5
Property 19912 photo 6
Property 19912 photo 7
Property 19912 photo 8
Property 19912 photo 9
Property 19912 photo 10
Property 19912 photo 11
Property 19912 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 120 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Здається Kвартира площею 33 кв.м в АттиціКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з однієї спальної кімнатиоднієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
210 000 € 2413 €/m²
  • Код об'єкта 65367
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 4225 €/m²
  • Код об'єкта 65368
  • Площа 71 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
235 000 € 2117 €/m²
  • Код об'єкта 65371
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 4189 €/m²
  • Код об'єкта 65372
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 3529 €/m²
  • Код об'єкта 65373
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
210 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 65401
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
200 000 € 3921 €/m²
  • Код об'єкта 65519
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
300 000 € 5769 €/m²
  • Код об'єкта 65576
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
210 000 € 4117 €/m²
  • Код об'єкта 65599
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
365 000 € 5289 €/m²
  • Код об'єкта 65767
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку