Продаж - Комерційна нерухомість 1450 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Афіни - Центр - Центр
625 000 €
431 €/m²
Property 21046 photo 1
Property 21046 photo 2
Property 21046 photo 3
Property 21046 photo 4
Property 21046 photo 5
Property 21046 photo 6
Property 21046 photo 7
Property 21046 photo 8
Property 21046 photo 9
Property 21046 photo 10
Property 21046 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2004
  • Відстань від моря: 15000 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 1450 кв.м в Афінах. Комерційна нерухомість розташований на 0 рівнях. Комерційна нерухомість має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Пропонується 3-поверхова будівля, розташована в районі Сеполя.

Розташування