Продаються
По запиту
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Деталі

  • Рік реновації: 2017
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 5500 m
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 104 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Квартира розташована в районі Кукакі.

Продаж
300 000 € 4477 €/m²
  • Код об'єкта 65304
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65306
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 4146 €/m²
  • Код об'єкта 65308
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
180 000 € 4390 €/m²
  • Код об'єкта 65309
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 4512 €/m²
  • Код об'єкта 65311
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 5744 €/m²
  • Код об'єкта 65317
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 7941 €/m²
  • Код об'єкта 65319
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 5400 €/m²
  • Код об'єкта 65320
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
435 000 € 4531 €/m²
  • Код об'єкта 65321
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 65334
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку