Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • розташування : 57
  • Опалення: електричний
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 57 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
220 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 57476
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
535 000 € 2454 €/m²
  • Код об'єкта 57495
  • Площа 218 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 57503
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 2577 €/m²
  • Код об'єкта 57508
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
190 000 € 2714 €/m²
  • Код об'єкта 57534
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 1115 €/m²
  • Код об'єкта 57535
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
175 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 57556
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
350 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 57563
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 3291 €/m²
  • Код об'єкта 57670
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 57679
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку