Продаж - Земельна ділянка 4070 m² на Криті

Греція Крит Префектура Ласіті Агіос Ніколаос Ваті
107 000 €
26 €/m²
Property 23115 photo 1
Property 23115 photo 2
Property 23115 photo 3
Property 23115 photo 4
Property 23115 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 69 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 4070 кв.м. на острові Крит На території: підведена вода, відведено електрику. Є можливість побудувати 187 кв.м. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Продаж
107 000 € 26 €/m²
  • Код об'єкта 23115
  • Площа 4070 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
160 000 € 55 €/m²
  • Код об'єкта 23673
  • Площа 2864 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
160 000 € 320 €/m²
  • Код об'єкта 23900
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
120 000 € 27 €/m²
  • Код об'єкта 25272
  • Площа 4300 m²
  • Відстань до моря 1600 m
Продаж
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 25405
  • Площа 6000 m²
  • Відстань до моря 7300 m
Продаж
86 000 € 61 €/m²
  • Код об'єкта 26289
  • Площа 1400 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
150 000 € 140 000 € 254 €/m²
  • Код об'єкта 26693
  • Площа 550 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
160 000 € 457 €/m²
  • Код об'єкта 26890
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
100 000 € 44 €/m²
  • Код об'єкта 29508
  • Площа 2240 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
150 000 € 441 €/m²
  • Код об'єкта 30504
  • Площа 340 m²
  • Відстань до моря 800 m

Підписка на розсилку