Продаються
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 117 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
480 000 € 3478 €/m²
  • Код об'єкта 65073
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 65078
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 500 € /на місяць 8 €/m²
  • Код об'єкта 65105
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
168 000 € 1826 €/m²
  • Код об'єкта 65112
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
189 000 € 2520 €/m²
  • Код об'єкта 65127
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Оренда
від 460 € /на місяць 11 €/m²
  • Код об'єкта 65135
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 1
Рекомендуємо Оренда
від 400 € /на місяць 11 €/m²
  • Код об'єкта 65147
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
330 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 65148
  • Площа 132 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку