По запиту
Property 25224 photo 1
Property 25224 photo 2
Property 25224 photo 3
Property 25224 photo 4
Property 25224 photo 5
Property 25224 photo 6
Property 25224 photo 7
Property 25224 photo 8
Property 25224 photo 9
Property 25224 photo 10
Property 25224 photo 11
Property 25224 photo 12

Деталі

  • Рік будівництва: 1991
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

На продаж виставлені дві будівлі, загальна площа яких 128 кв.м, які розташовані на земельній ділянці площею 1315 кв.м. Раніше використовувався як кафетерій.
Одна будівля площею 90 кв.м. Та друга 38 кв.м.
Також на території є басейн площею 110 кв.м. Об'єкт має чудовий вигляд на море.
Будівлі потребують реновації.

Продаж
1 500 000 € 8571 €/m²
  • Код об'єкта 33428
  • Площа 175 m²
  • Відстань до моря 40 m
Продаж
600 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 49578
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 750 m
Продаж
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Код об'єкта 62026
  • Площа 268 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
630 000 € 2086 €/m²
  • Код об'єкта 59310
  • Площа 302 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
900 000 € 2571 €/m²
  • Код об'єкта 42301
  • Площа 350 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
20 000 € 222 €/m²
  • Код об'єкта 37871
  • Площа 90 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Код об'єкта 56475
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
2 500 000 € 7288 €/m²
  • Код об'єкта 51954
  • Площа 343 m²
  • Кількість кімнат 14
Продаж
320 000 € 4637 €/m²
  • Код об'єкта 61698
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
48 000 € 400 €/m²
  • Код об'єкта 49935
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку