250 000 €
1381 €/m²
Property 2533 photo 1
Property 2533 photo 2
Property 2533 photo 3
Property 2533 photo 4
Property 2533 photo 5
Property 2533 photo 6
Property 2533 photo 7
Property 2533 photo 8
Property 2533 photo 9
Property 2533 photo 10
Property 2533 photo 11
Property 2533 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2003
  • Кількість кімнат: 3
  • Відстань від моря: 40000 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

Неподалік від аеропорту на півночі півострова Халкідіки продається котедж площею 181к.в м на ділянці 2000 кв.метрів. На першому поверсі розташовується салон, кухня, wc На другому поверсі: 3 спальні і ванна кімната. У будинку є всі необхідні меблі. Перед будинком ділянка, засаджена газоном.

Продаж
300 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 47037
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63623
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 15 m
Продаж
365 000 € 644 €/m²
  • Код об'єкта 62350
  • Площа 566 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
300 000 € 1785 €/m²
  • Код об'єкта 62620
  • Площа 168 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
330 000 € 1833 €/m²
  • Код об'єкта 31811
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
213 000 € 626 €/m²
  • Код об'єкта 64538
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
350 000 € 555 €/m²
  • Код об'єкта 51088
  • Площа 630 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
290 000 € 2900 €/m²
  • Код об'єкта 40670
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
240 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 2593
  • Площа 135 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
210 000 € 1909 €/m²
  • Код об'єкта 132
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку