Продаж - Земельна ділянка 10257 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 500 000 €
146 €/m²
Property 28895 photo 1
  • Код об'єкта 28895
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 10257 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 2600 m
  • Відстань до аеропорту: 43 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 10257 кв.м на острові Кіпр.

Покриття 30%
Щільність 20%.

Розташування