Property 30518 photo 1
Property 30518 photo 2
Property 30518 photo 3
Property 30518 photo 4
Property 30518 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Опис

Продається вілла в районі Агіос Ніколаос. Вілла знаходиться всього в 200 метрах від моря, в 61 кілометрі від аеропорту Іракліон і в 5 хвилинах від центру міста Агіос Ніколаос, де розташовано безліч ресторанів, кафе і різних магазинів. Супермаркет і аптека знаходяться всього в 300 метрах від вілли.
Вілла знаходиться на стадії будівництва, перший поверх становить 240 кв.м, а перший поверх - 240 кв.м. Вілла має неймовірний вид на затоку Мірабелло і місто Агіос Ніколаос.
Також має земельну ділянку площею 3000 кв.м

Продаж
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Код об'єкта 43802
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Рекомендуємо Продаж
949 000 € 2497 €/m²
  • Код об'єкта 65546
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
736 000 € 5183 €/m²
  • Код об'єкта 62221
  • Площа 142 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
587 000 € 3668 €/m²
  • Код об'єкта 42645
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 52962
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
960 000 € 2526 €/m²
  • Код об'єкта 38249
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 5
Монопольний Продаж
695 610 € 6381 €/m²
  • Код об'єкта 64857
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
630 000 € 2739 €/m²
  • Код об'єкта 65284
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку