Продаються

Продаж - Квартира 83 m² в передмісті Салонік

Греція Салоніки Салоніки - Передмістя Термайкос Перея
По запиту
Property 30646 photo 1
Property 30646 photo 2
Property 30646 photo 3
Property 30646 photo 4
Property 30646 photo 5
Property 30646 photo 6
Property 30646 photo 7
Property 30646 photo 8
Property 30646 photo 9
Property 30646 photo 10
Property 30646 photo 11
Property 30646 photo 12
Property 30646 photo 13
Property 30646 photo 14
Property 30646 photo 15
Property 30646 photo 16
Property 30646 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 2008
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 83 кв.м в передмісті міста СалонікиКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
425 000 € 2607 €/m²
  • Код об'єкта 63129
  • Площа 163 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
175 000 € 1215 €/m²
  • Код об'єкта 63136
  • Площа 144 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
125 000 € 1524 €/m²
  • Код об'єкта 63215
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
145 000 € 1726 €/m²
  • Код об'єкта 63701
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
385 000 € 3632 €/m²
  • Код об'єкта 63869
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
405 000 € 3820 €/m²
  • Код об'єкта 63870
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
320 000 € 3368 €/m²
  • Код об'єкта 63871
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
345 000 € 3631 €/m²
  • Код об'єкта 63872
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
375 000 € 3537 €/m²
  • Код об'єкта 63873
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 3726 €/m²
  • Код об'єкта 63874
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку