Продаються
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1999
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 4500 m
  • Відстань до аеропорту: 23,6 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 32 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Схожі об'єкти

Оренда
від 650 € 14 €/m²
  • Код об'єкта 60677
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Оренда
від 750 € 17 €/m²
  • Код об'єкта 60693
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Монопольний Оренда
від 400 € /на місяць 10 €/m²
  • Код об'єкта 60747
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 60824
  • Площа 147 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
101 000 € 2657 €/m²
  • Код об'єкта 61018
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
110 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 61150
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку