Продаються

Продаж - Квартира 34 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Муніципалітет
По запиту
Property 3264 photo 1
Property 3264 photo 2
Property 3264 photo 3
Property 3264 photo 4
Property 3264 photo 5
Property 3264 photo 6
Property 3264 photo 7
Property 3264 photo 8
Property 3264 photo 9
Property 3264 photo 10
Property 3264 photo 11
Property 3264 photo 12
Property 3264 photo 13
Property 3264 photo 14

Деталі

  • Річних: 6,01%
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 34 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

А також, у наявності є дві квартири на п'ятому і шостому поверхах, площею по 70 кв.м. У квартирах дві спальні, вітальня з кухнею і ванна.

Нижче можете ознайомитися з розрахунком прибутку.

Пропоновані інвестиційні проекти дають можливість отримувати дохід у розмірі від 3,90% до 6,01% річних від здачі в оренду. При розрахунку прибутковості були повністю враховані всі витрати на придбання та оформлення нерухомості (в тому числі, юридичні витрати і податок на перехід прав власності), а також отримання середньомісячної вартості орендної плати в розмірі близько 150-250 євро.

Залишилося 3 квартири (одна на 5-му поверсі і дві квартири на 6-му поверсі).

Продаж
175 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 65986
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Оренда
від 690 € 8 €/m²
  • Код об'єкта 65996
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
140 000 € 1627 €/m²
  • Код об'єкта 65998
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
145 000 € 2900 €/m²
  • Код об'єкта 66005
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Оренда
від 600 € 12 €/m²
  • Код об'єкта 66007
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
122 000 € 3485 €/m²
  • Код об'єкта 66028
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4166 €/m²
  • Код об'єкта 66030
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
178 000 € 4450 €/m²
  • Код об'єкта 66033
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Оренда
від 750 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 66039
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку