Продаж - Готель 1260 m² в центральній Греції

Греція Стерея Еллада Фокіда Амфісса Амфісса - Центр
1 600 000 €
1270 €/m²
Property 32652 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 17000 m
  • Відстань до аеропорту: 84 km

Опис

Пропонується на продаж готель 1.260 кв.м у містечку Амфіса.
Готель складається з:
Чотирьох комерційних приміщень на першому поверсі 19 кв.м, 32 кв.м, 76 кв.м і 478 кв.м.
На другому поверсі розташовані 6 номерів по 40 кв.м.
На третьому поверсі розташовані 18 номерів по 40 кв.м.

Об'єкт розташований у самому центрі містечка Амфіса.

Розташування